עיצוב בלונים

עולם הבלונים מתמחה בעיצוב בלונים לכל אירוע: בר מצווה, ברית, חתונה, אירוע עסקי, יום אהבה, הצעת נישואין וכו'. עיצוב בלונים משדרג כל אירוע והוא קל, מהיר וזול ביחס לאפשרויות עיצוב אחרות.

להבדיל ממעצבים שעבודתם כרוכה בציוד כבד ומוגבל, עיצוב בלונים מאפשר לבעל השמחה לבחור בכל דמות או רעיון העולה על רוחו, כמעט ללא הגבלה. חומרי הגלם זולים יחסית והעבודה נעשית במקום בו נערכת השמחה.

עיצוב בלונים לברית או לבריתה

בלונים לברית / בריתהדרך נהדרת לעצב אולם אירועים במהירות בהמון דוגמאות אפשריות: בלוני הליום על שולחנות האוכל, בלונים בצורת קשת בכניסה לאולם, בלונים הצמודים למיטה בה ישן הרך הנולד וכן הלאה.

עיצוב בלונים לחדרי אהבה

סידור בלונים לחדריםחדר אהבה הוא למעשה חדר השינה שלכם לאחר שעבר "טיפול" של מעצב בלונים מבית "עולם הבלונים". עיצוב בלונים לחדרי שינה לצורך הפתעת בו או בת הזוג, אם ביום האהבה או אם לטובת כל אירוע אישי אחר, הופך את הרגע בין בני הזוג לאינטימי, ייחודי ומרגש. מעבר לעיצוב הבלונים בחדר נוכל להוסיף פריטים נוספים, כגון בקבוק יין, סלסלה מפנקת, כרטיס ברכה ועוד. עיצוב בלונים בחדרים הוא פתרון מושלם, מהיר ולא יקר לתחזוקת הזוגיות ולשעה רומנטית מושלמת…

עיצוב בלונים לבת מצווה ובר מצווה

סידור בלונים לבר/בת מצווהבר מצווה ובת מצווה הם בין הרגעים היחידים בחייהם של נער ונערה שאין להם תחליף. היום, כאשר אירועי בר ובת מצווה חרגו מהמימדים של הדור הקודם והפכו לאירועים בקנה מידה של חתונה כמעט, עיצוב אולם האירועים באופן מקורי מהווה אתגר לא פשוט. עיצוב בלונים באירועי בר ובת מצווה מהווה פתרון מושלם לשדרוג עיצוב אולם האירועים; צוות "עולם הבלונים" יעצב את הכניסה לאולם, את שולחנות הישיבה ויקיים כל רעיון מקורי שתעלו על פי טעמכם האישי.

עיצוב בלונים לזרי אהבה

זרי אהבהזרי אהבה הם שם כולל לבלונים שצוות "עולם הבלונים" מעצב באופן אישי על פי דרישת הלקוח: יום הולדת 50, לידה של תינוקת חדשה, חתונה או כל אירוע משמח אחר. הבלונים המעוצבים משדרים רעננות, מקוריות ובעיקר הרבה שמחה ואהבה כלפי בעל השמחה. לצוות של "עולם הבלונים" ניסיון של שנים בעיצוב בלונים לכל מטרה, אותו הם ישמחו להעמיד לרשותכם.

עיצוב בלונים לאירועים

בלונים לאירועיםאירועים עסקיים – בין אם מדובר ביום גיבוש, מסיבת חברה, אירוע השקה וכן הלאה – מצריכים התייחסות לעיצוב המקום בו נערך האירוע. צוות "עולם הבלונים" מתמחה בעיצוב בלונים לאירועים עסקיים – פתרון מהיר, נח וקל, המתאים לכל אירוע בכל תנאי שטח והינו זול ביחס לפתרונות עיצוביים מסורתיים יותר.

כמו בכל תחום, גם עיצוב בלונים דורש התמחות וניסיון; צוות "עולם הבלונים" גאה בניסיון של שנים רבות בעיצוב בלונים לאירועים לכל צורך ובכל מקום. אנשי המקצוע שלנו ישמחו לייעץ לכם לטובת בחירת סוג ועיצוב הבלונים שמתאים לאירועי שלכם.